» Strona główna
» Akcje ratownicze
» Komunikaty i ogłoszenia
» Statystyka
» Prognoza pogody


POWITANIE GOŚCI
Pragniemy zaprosić Państwa do odwiedzenia strony internetowej naszej Komendy. Znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji dotyczących działań ratowniczych brzeskich strażaków,ich codziennej służby oraz zasad postępowania w sytuacjach zagrożenia.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

opublikowano: 28-luty-2017
Zarząd Klubu HDK przy Komendzie Powiatowej Policji w Brzesku serdecznie zaprasza wszystkich członków i sympatyków na AKCJĘ ODDAWANIA KRWI w dniu 9 marca 2017 r. godz.9.30 budynek strzelnicy przy KPP w Brzesku ul. Szczepanowska 53 czytaj więcej

opublikowano: 27-luty-2017
Gorąco zapraszamy do włączenia się w akcję krwiodawstwa pod nazwą "spoKREWnieni służbą" w dniach 1-31 marca której celem jest oddanie hołdu "ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM" których święto przypada na dzień 1 marca.
Akcji patronuje Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji. czytaj więcej

opublikowano: 27-luty-2017
Dzień 24 luty 2017 r. to ostatni dzień służby Pani asp. sztab. Doroty Legutko w szeregach funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku. Pani Dorota z dniem 24 lutego 2017r. przeszła na zaopatrzenie emerytalne.
Pani asp. sztab. Dorota Legutko służbę w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku rozpoczęła w 1993 roku. Została wyróżniona następującymi odznaczeniami: Srebrnym Medalem Za ...czytaj więcej

opublikowano: 18-luty-2017
W dniu 17 lutego 2017 r. po ciężkiej chorobie, strażackie szeregi opuścił st. ogn. w stanie spoczynku Leszek Górak.
Msza święta za zmarłego odbędzie się w dniu 20 lutego 2017 r. o godzinie 14:00 w kościele parafialnym p.w. Matki Boskiej Królowej Polski w Lewniowej.

Cześć jego pamięci. czytaj więcej

opublikowano: 17-luty-2017

LIST MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH i ADMINISTRACJIopublikowano: 17-luty-2017
Wystąpienie wiceministra Jarosława Zielińskiego, sekretarza stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji skierowane do strażaków i pracowników cywilnych Państwowej Straży Pożarnej.

WYSTĄPIENIE MINISTRAopublikowano: 14-luty-2017
W dniu 14 lutego 2017 r. po godz. 1.00 w nocy Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Brzesku otrzymało informację o pożarze budynku mieszkalnego w Brzesku. Do działań zadysponowano 2 ciężkie samochody gaśnicze oraz podnośnik SHD z JRG Brzesko, a także średni samochód gaśniczy z OSP KSRG Jadowniki. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że pali się w garażu na parterze budynku mieszkalnego, płomienie wychodzą na ...czytaj więcej

opublikowano: 13-luty-2017
Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej - Szef Obrony Cywilnej Kraju ogłasza:

XIX edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”.


Głównym zadaniem konkursu jest przedstawienie profesjonalnej formacji jaką jest Państwowa Straż Pożarna. Poprzez sztukę, mającą za zadanie zwrócenie uwagi na ...czytaj więcej


Archwium wiadomości
2007-2012 Komenda Powiatowa Państwej Straży Pożarnej w Brzesku.
www.straz.brzesko.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt, oskryptowanie, realizacja: ZETO S.A. Oddział w Brzeskustatystyka