» Strona główna
» Akcje ratownicze
» Komunikaty i ogłoszenia
» Statystyka
» Prognoza pogody

AKTUALNOSCI
Ochotnicza Straż Pożarna w Porębie Spytkowskiej - to zwycięzca plebiscytu na najpopularniejszą jednostkę OSP w województwie małopolskim w roku 2013.

opublikowano: 09-lipiec-2013
Plebiscyt na najpopularniejszą jednostkę OSP w województwie małopolskim w roku 2013 został zorganizowany przez Gazetę Krakowską i Zarząd Wojewódzki OSP w Krakowie. W tegorocznej edycji największą popularnością wśród jednostek OSP z terenu województwa małopolskiego wyróżniła się OSP w Porębie Spytkowskiej. Podczas uroczystości w dniu 29 czerwca 2013 roku w Krynicy, strażacy z jednostki OSP Poręba Spytkowska na czele z prezesem Krzysztofem Rachwałem odebrali nagrodę na najpopularniejszą jednostkę OSP województwa małopolskiego.

Składamy serdeczne gratulacje i wyrazy podziękowania za dotychczasową działalność statusową dla wszystkich członków Waszej jednostki. Życzymy pomyślności i dalszych sukcesów.
st. kpt. Piotr Słowiak

GALERIA - Ochotnicza Straż Pożarna w Porębie Spytkowskiej - to zwycięzca plebiscytu na najpopularniejszą jednostkę OSP w województwie małopolskim w roku 2013.
opublikowano:09-lipiec-20132007-2012 Komenda Powiatowa Państwej Straży Pożarnej w Brzesku.
www.straz.brzesko.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt, oskryptowanie, realizacja: ZETO S.A. Oddział w Brzeskustatystyka